2011 р.:
Результати досліджень використано при підготовки деяких циклів лекцій, а саме:
- Коваленко В.Ф.– до спецкурсу лекцій для аспірантів “Стан та проблеми сучасних інформаційних технологій” (2 год.).
- Іванюта О.М. – до спецкурсу лекцій для спеціалістів “Проблеми електроніки” (2 год.).
- Сохацький В.П. – підготовлено 5 нових лекцій із застосуванням новітніх наукових розробок (в курсі «Квантові інформаційні системи» :
- Спін-переорієнтаційні переходи в структурах спінових клапанів та ультратонких плівках;
- Перемагнічування спіновим струмом;
- Магнітофотонні кристали – як елементи систем оптичної обробки;
- Матеріали зі штучно утвореними неоднорідностями;
- Пристрої спінової електроніки на основі явищ спін-залежного переносу.
- Сохацький В.П. – підготовлена 1 нова лабораторна робота з курсу механіки: Ефект Доплера.
2012 р.:
- Проф. Овечко В.С. Результати досліджень використано у спеціальному курсі лекцій «Поєднання аналізу плазмонного резонансу металевих наночастинок і оптичних характеристик рідин з різною структурою, в які занурений нанопористий кремнезем, як перспективний метод дослідження наночастинок металу, розташованих в порах кремнезему», курс «Оптична спектроскопія», 2 години, магістри .
- Доц. Савенков С.М. Підготовлено 1 спеціальний лекційний курс “Поляризаційна матрична оптика”, де наукові досягнення використані у 2 лекціях
- Проф. Овечко В.С. Запропонований розклад електромагнітних сигналів в ряд «Елементарних хвильових пакетів» використано для модернізації методу “time domain” спектроскопії. Результати наукової розробки увійшли в курс «Оптична спектроскопія», 2 години, магістри.
- Доц. Сохацкий В.П. Лекція «Магнітопружні ефекти» з курсу «Магнітооптика і фотомагнетизм» для магістрів кафедри електрофізики 1 року навчання.
- Доц. Сохацкий В.П. Лабораторна робота «Магнітооптичний модулятор з електричним керуванням намагніченістю» для магістрів кафедри електрофізики 1 року навчання. .
- Доц. Іванюта О.М. В лекційному курсі «Компонентна база радіоелектронних пристроїв» напрямок підготовки «Радіотехніка» розглянуті механізми локального допування органічних сполук функціональними матеріалами.
- Доц. Сохацкий В.П. В курсі лабораторних робіт “Комп’ютерні технології в фізиці ” (34 год.) для магістрів 1-го року кафедри електрофізики радіофізичного факультету.
2013 р.:
- Доц. Сохацкий В.П. Додано розділ «Магнітоелектричне індукування магнітопружних явищ у феритах» до курсу «Магнітооптика та фотомагнетизм» для магістрів 1-го курсу кафедри електрофізики.
- Доц. Савенков С.М. В лекційному курсі «Поляризаційна матрична оптика» для магістрів 1 курсу спеціалізації «Прикладна оптика та магнетизм» кафедри електрофізики оновлено 2 лекції «Розв’язок спектральної задачі для однорідних анізотропних середовищ» та «Моделі довільного дихроїчного середовища і середовища, що характеризується неермітовим дихроїзмом » (4 год.)
- Доц. Іванюта О.М. Створено нову лабораторну роботу «Термоелектричні явища» в практикум «Електрика та магнетизм».
2014 р.:
- Доц. Савенков С.М. В лекційний курс «Поляризаційна матрична оптика» для магістрів 1 курсу спеціалізації «Прикладна оптика та магнетизм» кафедри електрофізики введено лекції «Порівняння розв’язків оберненої задачі для однорідних середовищ у наближенні однорідного та шаруватого представлення» та «Розв’язок оберненої задачі для поздовжньо неоднорідних середовищ з подвійними променезаломленням»
- Доц.Савенков С.М. В лекційний курс «Оптична поляриметрія» для магістрів 1 курсу спеціалізації «Квантова радіофізика» кафедри квантова радіофізика введено лекцію «Особливості застосування теорем подібності Джонса в мультиплікативних та адитивних моделях однорідних анізотропних середовищ».
- Доц. Іщук Л.В. В лекційний курс «Електрика и магнетизм» для студентів 2 курсу напрямку підготовки «Прикладна фізика» введено лекцію «Рух заряджених частинок у схрещених електричному та магнітному полях. Сила Лоренца. Єфект Холла»
- Доц. Іванюта О.М. Розроблено та підготовлено лабораторну роботу «Термоелектричні явища».
- Проф. Коваленко В.Ф. Створено робоче місце для проведення наукових досліджень аспірантом 2-го року навчання кафедри електрофізики за темою «Дослідження процесів кластероутворення магнітних наночастинок в магнітній рідині методом розсіювання світла»
- Проф. Коваленко В.Ф. Результати досліджень процесів кластероутворення магнітних наночастинок в магнітній рідині методом розсіювання світла використовуються у лекції «Оптичні властивості наночастинок» в спеціальному курсі лекцій «Сучасні проблеми оптики» для магістрів 2-го року навчання за спеціальністю «Прикладна оптика та магнетизм» кафедри електрофізики
2015 р.:
Повернутись на сторінку: “Досягнення кафедри“